Son Dakika
25 Ağustos 2016 Perşembe

Aydın Denge Gazetesi; İyi ki varsın!

Aydınyerel Ailesi olarak; halkımızın gözü, soluğu, yüreği ve sözcüsü, Aydınımızın yerel basındaki gözbebeği

24 Temmuz 2012 Salı, 00:11
Aydın Denge Gazetesi

Aydın Yerel Ailesi olarak; halkımızın gözü, soluğu, yüreği ve sözcüsü, Aydınımızın yerel basındaki gözbebeği,14 yıldır ilkelerinden ödün vermeden yayın yaşamını sürdüren DENGE GAZETE’mizin 15. yaşını içtenlikle kutluyoruz.

Rahmetli Şemsettin Karpınar’ın kurduğu Denge Gazetesini “Aydın’ı Aydınlatan Gazete” savsözü ile14 yıldır emek vererek, çaba harcayarak, büyük uğraşlar sonunda bugüne getirenleri, ayrı ayrı kutluyor, çalışmalarını aynı duygular içinde, bitmeyen sevgi ve heyecan ile sürdürmelerini diliyoruz.

Günümüzde, her geçen gün daha fazla sarılmamız gerektiğine inandığımız Mustafa Kemal ATATÜRK’ün düşüncelerini ve devrimlerini ilke edinen, laik, demokratik ve tam bağımsız Türkiye Cumhuriyetimizi inatla savunan, Aydın’ımıza ve Aydın’ımızın sorunlarına sahip çıkan, ilkeli ve her şeyin üzerinde dengeli yayın yaşamını büyük özveri içinde sürdüren DENGE Gazetemizi yaşatmak çalışanların olduğu kadar okurlarının da görevi olduğuna inanıyoruz.

Başarılı yayın yaşamını ilkelerinden ve çizgisinden sapmadan sürdüreceğine içtenlikle inandığımız 15. yaşını kutlayan DENGE Gazetemize nice yıllar diliyor, en derin sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

AYDIN YEREL AİLESİ

AHMET VARLIK

MEHMET ÖZÇAKIR – MEHMET GENÇ – ETEM ORUÇ

 FİKRİ AYDIN – HAVVA ÇETİNTÜRK-

AHMET ZEKİ MUSLU – ALİ İHSAN ÖZÇAKIR – HÜSAMETTİN KAÇAR

ALTAN GÜNEY – ÜMİT KUTBAY – BURAK ÖZDEMİR

SÜLEYMAN BÜLBÜL – TOLGA AYDIN

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz