Son Dakika
29 Ağustos 2016 Pazartesi

Aydın Protokolü 30 Ağustos Resepsiyonu’nda

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91. yıldönümü kutlamaları dolayısıyla Aydın

31 Ağustos 2013 Cumartesi, 17:06
resepsiyon (675 x 310)

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91. yıldönümü kutlamaları dolayısıyla Aydın Valisi Erol Ayyıldız ve eşi Dilek Didem Ayyıldız tarafından verilen resepsiyonda Aydın protokolü bir araya geldi.

Aymendo Tesislerinde verilen resepsiyona Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Karataş, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Ali Gültekin Kılınç ve Semiha Öyüş, eski bakanlardan Cengiz Altınkaya, MHP 23. Dönem Milletvekili Recep Taner, MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, Aydın ilinde görev yapan komutanlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kaymakamlar ve daire müdürleri de katıldı. CHP Milletvekilleri ve temsilcileri resepsiyona katılmazken Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun beldiye’nin düzenlemiş olduğu etkinliklere katıldığı öğrenildi.

Tüm masaları tek tek gezerek resepsiyona katılanlarla yakından sohbet eden Vali Erol Ayyıldız ve eşi Dilek Didem Ayyıldız, basın mensupları ile yaptığı sohbette, “Aydın’ın büyükşehir olması bir dezavantaj oluşturmaz. Büyükşehir olduğu için biraz daha fazla çalışacağız. Aydın için yapılacak bütün hizmetlerde görev almaya hazırız ve Aydın’ın yararına olacak her şeyde destek olacağım” şeklinde konuştu.

res1

 

res2

 

res3

 

res4

 

res5

 

res6

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz