27 Haziran 2016 Pazartesi
Aydın Yerel

Aydın Yerel
 • Aydın’da Atiye Rüzgarı Esecek!
  Aydın’da Atiye Rüzgarı Esecek!
 • Bay Muhteşem Şhow Efeleri Coşturdu
  Bay Muhteşem Şhow Efeleri Coşturdu
 • Mustafa Topaloğlu Oğlunu Kuşadası’nda Evlendirdi
  Mustafa Topaloğlu Oğlunu Kuşadası’nda Evlendirdi
 • Kuşadası Eğlenceye Kapılarını Açıyor
  Kuşadası Eğlenceye Kapılarını Açıyor
 • Aydın’da İki Gelin, İki Damatlı Düğün
  Aydın’da İki Gelin, İki Damatlı Düğün
 • Keremcem Aydın’da Zeybek Oynadı
  Keremcem Aydın’da Zeybek Oynadı
 • Ebru Gündeş’in Kardeşi Çıktı!
  Ebru Gündeş’in Kardeşi Çıktı!
 • Aydilge, Aydın’a Geliyor
  Aydilge, Aydın’a Geliyor
 • Yeliz Yeşilmen Ölümden Döndü
  Yeliz Yeşilmen Ölümden Döndü
 • Aydınlı Busegül Yarı Finalde
  Aydınlı Busegül Yarı Finalde
Aydınpost Gazetesi yayında
Aydınpost Gazetesi yayında
Aydın’da 2007 yılında internet yayın hayatına başlayan Aydınpost Haber Merkezi...
9 Mart 2013 22:16
Font1 Font2 Font3 Font4
Aydın Yerel

Aydın’da 2007 yılında internet yayın hayatına başlayan Aydınpost Haber Merkezi haftalık gazete yayınına da başlaması dolayısıyla resepsiyon düzenledi.

Aydın-Muğla yolu üzerindeki bir tesiste düzenlenen resepsiyona Aydın Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Söylevci, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Aydınpost İnternet Haber Sitesi Yazı İşleri Müdürü ve Editörü Erman Çetin yaptığı açılış konuşmasında Aydınpost’un bu güne gelmesinde resepsiyona katılan ve katılamayan tüm herkesin emeği olduğunu vurguladı. İyi günde kötü ve kötü günde Aydın basını başta olmak üzere desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerini ileten Çetin “Zor günlerimizde dün yanımızda olan sizlerle, Aydınpost İnternet Gazeteciliğinde 45 bine ulaşan tekil okuyucularımıza ulaştık. Bugün ise, yine sizlerden aldığımız güç ve destekle, 4 Mart 2013 günü hayata geçirdiğimiz Aydınpost İnternet Sitemize bir de yazılı basınımızı girdik. İnternet gazeteciliğimizdeki; doğru haberin kaynağı olmayı yazılı basında da sürdüreceğimizden hepiniz emin olunuz.” dedi.

Resepsiyonda Aydın Eski Belediye Başkanı Hüseyin Aksu, EGE-POL Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Çağlayan, AGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Esen Türker, Aydın Muhtarlar Derneği Başkanı ve Hasanefendi Mahallesi Muhtarı Ertuğrul Özdemir de birer konuşma yaparak, yayın hayatına yeni başlayan gazetenin hayırlara vesile olmasını ve başarılı olmasını dilediler.

Program tanıtım filminin izlenmesi ve pasta kesimi ile devam etti. Resepsiyon Aydınpost’a kurulduğu ilk günden bu yana reklam veren firmaların yöneticilerine plaket takdim edilmesi ile sona erdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

Beyincik
© Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır... Bu site webabi.net te host edilmektedir.