28 Haziran 2016 Salı
Aydın Yerel

Aydın Yerel
 • Aydın’da Atiye Rüzgarı Esecek!
  Aydın’da Atiye Rüzgarı Esecek!
 • Bay Muhteşem Şhow Efeleri Coşturdu
  Bay Muhteşem Şhow Efeleri Coşturdu
 • Mustafa Topaloğlu Oğlunu Kuşadası’nda Evlendirdi
  Mustafa Topaloğlu Oğlunu Kuşadası’nda Evlendirdi
 • Kuşadası Eğlenceye Kapılarını Açıyor
  Kuşadası Eğlenceye Kapılarını Açıyor
 • Aydın’da İki Gelin, İki Damatlı Düğün
  Aydın’da İki Gelin, İki Damatlı Düğün
 • Keremcem Aydın’da Zeybek Oynadı
  Keremcem Aydın’da Zeybek Oynadı
 • Ebru Gündeş’in Kardeşi Çıktı!
  Ebru Gündeş’in Kardeşi Çıktı!
 • Aydilge, Aydın’a Geliyor
  Aydilge, Aydın’a Geliyor
 • Yeliz Yeşilmen Ölümden Döndü
  Yeliz Yeşilmen Ölümden Döndü
 • Aydınlı Busegül Yarı Finalde
  Aydınlı Busegül Yarı Finalde
Başkan Alıcık, At Çiftliği’nde
Başkan Alıcık, At Çiftliği’nde
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’ye bağlı Ocaklı köyünde geçtiğimiz...
12 Temmuz 2013 19:20
Font1 Font2 Font3 Font4
Aydın Yerel

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’ye bağlı Ocaklı köyünde geçtiğimiz aylarda hizmete giren Kuzeytepe At çiftliğini gezerek, incelemelerde bulundu.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ocaklı Köyü Muhtarı Ali İhsan Demiralay İle birlikte atların ne kadar bakımlı olduğunu ve hepsinin eğitmenlerinin sözünü dinlediğini, istediğin komutta istenileni yapabilecek atların yetiştirildiğini gördü.

Mehmet ve İskender Güler kardeşler, Başkan Alıcık’a At çiftliğinin giriş yolunun tozlu olduğunu yağan yağmurda ise yolun kaygan olduğunu At çiftlik giriş yolunun asfalt veya parke taşı yapılmasına istediler. Belediye Başkanı Haluk Alıcık ise ilçeye yatırım yapan işletme için bu isteklerinin program dahilinde yapılabileceğini en kısa zamanda isteklerinin belediye olarak yapacaklarını bildirdi. Belediye Başkanı Haluk Alıcık “böyle bir tesisin kurulması bile bizim için bir gurur Halkımızın ve çocuklarımızın gezip dinlenebilecekleri spor yapabilecekleri bir tesis kazandırmış olan Güler kardeşlere teşekkür ediyorum böyle bir tesisi Nazilli’ye kazandıkları için” dedi.

Güler Kardeşler Başkan Alıcık’a down sendromu hastası çocuklarımız içinde belediye olarak ücretsiz program dahilinde hizmet vereceklerinin sözüne verdiler.

Nazilli’nin Kuzeyinde Ocaklı Köyü mevkisinde şehirden uzaklaştıracak bölgenin Tek At Çiftliği ve Binicilik Eğitim Merkezi İşletmecilerinden Mehmet Güler ve İskender Güler Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın ziyaretlerinden memnuniyetlerine dile getirirken At çiftliği ile kendilerine bilgiler verdiler. Atlı spor kulübünde eğitimleri At eğitmenleri eşliğinde eğitimli Atlar ile spor yaptırdıklarına ve Kuzeytepe at çiftliğinde 20 adet atın olduğunu çocuklar içinde 4 adet midilli atın olduğunu ve gelen müşterilerinin her yaş gurubuna hizmet verdiklerine belirttiler. Kuzey tepe at çiftliğinde Kafeteryasının olduğunu sabah kahvaltılarının, öğlen ve akşam yemekleri olmak üzere her türlü hizmeti müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet verdiklerini çocuklarının atları binerken çocuklarını kamelyalarda oturup izleyebilecekleri bir ortam sunduklarını söylediler.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

Beyincik
© Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır... Bu site webabi.net te host edilmektedir.