01 Nisan 2015 Çarsamba
Aydın Yerel
Aydın Yerel

Aydın Yerel
 • Ünlü Sanatçı Çok Sinirlendi!
  Ünlü Sanatçı Çok Sinirlendi!
 • Serdar Ortaç’a Yoğun İlgi
  Serdar Ortaç’a Yoğun İlgi
 • Ganalı Mami, Türk Kızı İle Evlendi
  Ganalı Mami, Türk Kızı İle Evlendi
 • Cicişler Ege’de kutlama turunda
  Cicişler Ege’de kutlama turunda
 • Twitter’ı artık kullanmayacak!
  Twitter’ı artık kullanmayacak!
 • En güzel manken, Kuşadası’nda seçildi
  En güzel manken, Kuşadası’nda seçildi
 • Tuğba Özay ve Nez, Su Parkında
  Tuğba Özay ve Nez, Su Parkında
 • Rihanna İstanbul’u Salladı!
  Rihanna İstanbul’u Salladı!
 • Nihat Doğan’ın Şok Eden Sözler
  Nihat Doğan’ın Şok Eden Sözler
 • At Şampuanı Salgını Türkiye’de
  At Şampuanı Salgını Türkiye’de
Başkan Alıcık, At Çiftliği’nde
Başkan Alıcık, At Çiftliği’nde
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’ye bağlı Ocaklı köyünde geçtiğimiz...
12 Temmuz 2013 19:20
Font1 Font2 Font3 Font4
Aydın Yerel

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’ye bağlı Ocaklı köyünde geçtiğimiz aylarda hizmete giren Kuzeytepe At çiftliğini gezerek, incelemelerde bulundu.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ocaklı Köyü Muhtarı Ali İhsan Demiralay İle birlikte atların ne kadar bakımlı olduğunu ve hepsinin eğitmenlerinin sözünü dinlediğini, istediğin komutta istenileni yapabilecek atların yetiştirildiğini gördü.

Mehmet ve İskender Güler kardeşler, Başkan Alıcık’a At çiftliğinin giriş yolunun tozlu olduğunu yağan yağmurda ise yolun kaygan olduğunu At çiftlik giriş yolunun asfalt veya parke taşı yapılmasına istediler. Belediye Başkanı Haluk Alıcık ise ilçeye yatırım yapan işletme için bu isteklerinin program dahilinde yapılabileceğini en kısa zamanda isteklerinin belediye olarak yapacaklarını bildirdi. Belediye Başkanı Haluk Alıcık “böyle bir tesisin kurulması bile bizim için bir gurur Halkımızın ve çocuklarımızın gezip dinlenebilecekleri spor yapabilecekleri bir tesis kazandırmış olan Güler kardeşlere teşekkür ediyorum böyle bir tesisi Nazilli’ye kazandıkları için” dedi.

Güler Kardeşler Başkan Alıcık’a down sendromu hastası çocuklarımız içinde belediye olarak ücretsiz program dahilinde hizmet vereceklerinin sözüne verdiler.

Nazilli’nin Kuzeyinde Ocaklı Köyü mevkisinde şehirden uzaklaştıracak bölgenin Tek At Çiftliği ve Binicilik Eğitim Merkezi İşletmecilerinden Mehmet Güler ve İskender Güler Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın ziyaretlerinden memnuniyetlerine dile getirirken At çiftliği ile kendilerine bilgiler verdiler. Atlı spor kulübünde eğitimleri At eğitmenleri eşliğinde eğitimli Atlar ile spor yaptırdıklarına ve Kuzeytepe at çiftliğinde 20 adet atın olduğunu çocuklar içinde 4 adet midilli atın olduğunu ve gelen müşterilerinin her yaş gurubuna hizmet verdiklerine belirttiler. Kuzey tepe at çiftliğinde Kafeteryasının olduğunu sabah kahvaltılarının, öğlen ve akşam yemekleri olmak üzere her türlü hizmeti müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet verdiklerini çocuklarının atları binerken çocuklarını kamelyalarda oturup izleyebilecekleri bir ortam sunduklarını söylediler.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


7 × = elli altı

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

© Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır... Bu site webabi.net te host edilmektedir.