29 Temmuz 2016 Cuma
Aydın Yerel

Aydın Yerel
 • Cem Yılmaz Sessizliğini Bozdu
  Cem Yılmaz Sessizliğini Bozdu
 • Halil İnalcık Ankara’da Hayatını Kaybetti
  Halil İnalcık Ankara’da Hayatını Kaybetti
 • İrem Derici 6 Aydır Aç!
  İrem Derici 6 Aydır Aç!
 • Noterdan Çıkarken Görüntülenince Panik Oldu
  Noterdan Çıkarken Görüntülenince Panik Oldu
 • Ünlülerden Ortak Tepki
  Ünlülerden Ortak Tepki
 • Köprüde Doğum Mucizesi
  Köprüde Doğum Mucizesi
 • Harika Avcı: Hayatım Tehlikede
  Harika Avcı: Hayatım Tehlikede
 • Çağla’nın İsyanı
  Çağla’nın İsyanı
 • Kenan’dan Darbe Oyunculuğu!
  Kenan’dan Darbe Oyunculuğu!
 • Darbe Girişimiyle İlgili Paylaşımına Tepki
  Darbe Girişimiyle İlgili Paylaşımına Tepki
Başkan Alıcık, At Çiftliği’nde
Başkan Alıcık, At Çiftliği’nde
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’ye bağlı Ocaklı köyünde geçtiğimiz...
12 Temmuz 2013 19:20
Font1 Font2 Font3 Font4
Aydın Yerel

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’ye bağlı Ocaklı köyünde geçtiğimiz aylarda hizmete giren Kuzeytepe At çiftliğini gezerek, incelemelerde bulundu.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ocaklı Köyü Muhtarı Ali İhsan Demiralay İle birlikte atların ne kadar bakımlı olduğunu ve hepsinin eğitmenlerinin sözünü dinlediğini, istediğin komutta istenileni yapabilecek atların yetiştirildiğini gördü.

Mehmet ve İskender Güler kardeşler, Başkan Alıcık’a At çiftliğinin giriş yolunun tozlu olduğunu yağan yağmurda ise yolun kaygan olduğunu At çiftlik giriş yolunun asfalt veya parke taşı yapılmasına istediler. Belediye Başkanı Haluk Alıcık ise ilçeye yatırım yapan işletme için bu isteklerinin program dahilinde yapılabileceğini en kısa zamanda isteklerinin belediye olarak yapacaklarını bildirdi. Belediye Başkanı Haluk Alıcık “böyle bir tesisin kurulması bile bizim için bir gurur Halkımızın ve çocuklarımızın gezip dinlenebilecekleri spor yapabilecekleri bir tesis kazandırmış olan Güler kardeşlere teşekkür ediyorum böyle bir tesisi Nazilli’ye kazandıkları için” dedi.

Güler Kardeşler Başkan Alıcık’a down sendromu hastası çocuklarımız içinde belediye olarak ücretsiz program dahilinde hizmet vereceklerinin sözüne verdiler.

Nazilli’nin Kuzeyinde Ocaklı Köyü mevkisinde şehirden uzaklaştıracak bölgenin Tek At Çiftliği ve Binicilik Eğitim Merkezi İşletmecilerinden Mehmet Güler ve İskender Güler Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın ziyaretlerinden memnuniyetlerine dile getirirken At çiftliği ile kendilerine bilgiler verdiler. Atlı spor kulübünde eğitimleri At eğitmenleri eşliğinde eğitimli Atlar ile spor yaptırdıklarına ve Kuzeytepe at çiftliğinde 20 adet atın olduğunu çocuklar içinde 4 adet midilli atın olduğunu ve gelen müşterilerinin her yaş gurubuna hizmet verdiklerine belirttiler. Kuzey tepe at çiftliğinde Kafeteryasının olduğunu sabah kahvaltılarının, öğlen ve akşam yemekleri olmak üzere her türlü hizmeti müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet verdiklerini çocuklarının atları binerken çocuklarını kamelyalarda oturup izleyebilecekleri bir ortam sunduklarını söylediler.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

Beyincik
© Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır... Bu site webabi.net te host edilmektedir.