28 Temmuz 2016 Perşembe
Aydın Yerel

Aydın Yerel
 • Halil İnalcık Ankara’da Hayatını Kaybetti
  Halil İnalcık Ankara’da Hayatını Kaybetti
 • İrem Derici 6 Aydır Aç!
  İrem Derici 6 Aydır Aç!
 • Noterdan Çıkarken Görüntülenince Panik Oldu
  Noterdan Çıkarken Görüntülenince Panik Oldu
 • Ünlülerden Ortak Tepki
  Ünlülerden Ortak Tepki
 • Köprüde Doğum Mucizesi
  Köprüde Doğum Mucizesi
 • Harika Avcı: Hayatım Tehlikede
  Harika Avcı: Hayatım Tehlikede
 • Çağla’nın İsyanı
  Çağla’nın İsyanı
 • Kenan’dan Darbe Oyunculuğu!
  Kenan’dan Darbe Oyunculuğu!
 • Darbe Girişimiyle İlgili Paylaşımına Tepki
  Darbe Girişimiyle İlgili Paylaşımına Tepki
 • Karedeki İsim Oyuncu Ali Nuri Türkoğlu Çıktı
  Karedeki İsim Oyuncu Ali Nuri Türkoğlu Çıktı
CHP’nin Köşk ve Kuşadası Adayları Kim?
CHP’nin Köşk ve Kuşadası Adayları Kim?
30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimler için Aydın'da en hazırlıklı parti görünümündeki...
31 Aralık 2013 01:46
Font1 Font2 Font3 Font4
Aydın Yerel

30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimler için Aydın’da en hazırlıklı parti görünümündeki CHP’nin Köşk ve Kuşadası Belediye Başkan Adaylarının kimler olacağı konusu henüz netlik kazanmadı.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve 15 ilçede Adaylarını ilan eden CHP’nin Kuşadası ve Köşk İlçelerinde kimi aday göstereceği konusunda hemen hergün tahminler yürütülüyor; ön plana çıkan isimlerden bahsediliyor.

CHP’nin Özlem Çerçioğlu ile estirdiği fırtınanın etkisi ile yürütülen tahminlere göre önümüzdeki yerel seçimlerde CHP’nin Aydın’da rekor oy alacağı iddia ediliyor. Aynı şekilde Kuşadası’nda Özer Kayalı ve Köşk’te de Muharrem Deniz’in adaylıklarının ağırlık kazandığı iddiaları da gün geçtikçe daha çok dillendirilmeye başlandı.

Özellikle Köşk’te bu yerel seçimlerde CHP’nin büyük sıçrama yapacağı; aday olarak adı en çok geçen Muharrem Deniz ile de başkanlık yarışında ipi göğüsleyebileceği söyleniyor. Kuşadası’nda da aday olması yönünde Özer Kayalı’nın kamuoyundan büyük destek aldığı ve CHP oylarının Onunla birlikte tavan yapacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Önümüzdeki 8 Ocak’ta ilan edileceği söylenen Kuşadası ve Köşk Belediye Başkan Adaylarının açıklanma tarihinin 15 Ocak’a kalma olasılığı da gündemde. Kuşadası ve Köşk’teki en önemli gündem haline gelen adaylıklarla ilgili; sürekli gecikme yaşanmasının seçmen tabanında bir takım rahatsızlıklar yarattığı söyleniyor.

Açıklanan Büyükşehir ve 15 İlçe Belediye Başkan Adaylıkları ile ilgili küçük bir kesim olumsuz görüş beyanında bulunsa da, genelde Adayların tabanda ve halkta olumlu karşılandığı söyleniyor. Köşk’te Muharrem Deniz ve Kuşadası’nda da Özer Kayalı isimlerinin Aday olarak ilan edilmesi bekleniyor.CHP’nin Köşk ve Kuşadası Adayları Kim? Yazısına 2 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

Beyincik
© Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır... Bu site webabi.net te host edilmektedir.